Divendres 15 Novembre 2019
Inici / Ajuntament / Equip de govern

Equip de govern


		

						
      
 

Jordi Camps Vicente

Alcalde
Regidor d'Hisenda, Recursos Humans i Governació

jordi.camps@vidreres.cat

 
 
 
      


Margarita Solé Ferrer
Regidora de Benestar Social i d'Esports
margarita.sole@vidreres.cat

 
 
 
      

 

Enric Gual Viñas
Regidor d'Urbanisme, Sostenibilitat Mediambiental i energètica
Enric.gual@vidreres.cat

 

 
 
 
      

 

Francesc Baltrons Lloveras
Regidor d'Ensenyament, Cultura i Fires, Serveis i Festes
francesc.baltrons@vidreres.cat



      

 

Eva Madrenys Biarnés
Regidora de Sanitat i Igualtat
eva.madrenys@vidreres.cat

 
 
Marc Carreras
      

 

Gerard Morgado Mateu
Regidor de Cooperació Ciutadana, Turisme i Joventut
gerard.morgado@vidreres.cat



Marc Carreras
      

 

Pere Raset i Miquela 
Regidor de Sostenibilitat Medi Natural
pere.raset@vidreres.cat



Marc Carreras
      

 

Lluís Galobart VIlamitjana
Regidor de Reactivació Econòmica, Joventut i Barris i Urbanitzacions
lluis.galobart@vidreres.cat